Kézilabda Női NBII

Nem bírtunk az ÓKSI-val a második félidőben

Női kéziseink a bajnokság 6. fordulójában az Óbudai Kézilabda Sportiskola SE-t fogadták a Kistext Sportcsarnokban. Herbert Krisztián tanítványai közel egy hónap szünet után léptek pályára a bajnokságban eddig két győzelemmel rendelkező ÓKSI ellen.

A találkozó kezdetén magunkhoz ragadtuk az irányítást, negyedóra játék után kétgólos előny szerepelt a nevünk mellett, ám a félidő hajrájára ez alapadt és egál szerepelt az eredményjelzőn (14–14). Az első etapban kifejezetten sok, 7 db kétperces ítélet került kiosztásra, három a mi oldalunkon, négy a vendégeknél.

A második félidőt jobban kezdte az ÓKSI, 13 perc után három góllal vezettek, így ki is kérte az időt Herbert Krisztián. Sajnos nem sikerült fordítanunk ezt követően, sőt a meccs hajrájában 5 gól különbség is mutatkozott az ellenfél javára. Lányaink nagyot hajráztak, de sajnos későn kezdték meg a felzárkózást, így 25–27 lett a végeredmény. Legtöbb gólunkat Hauff Silje jegyezte (12).

TFSE – ÓKSI
25–27 (14–14)

Jövőhéten a harmadik helyen álló, NBI/B-ből kieső Csepel DSE ellen lépünk pályára idegenben.