Kosárlabda Női MEFOB

Újabb elsöprő győzelem a női kosárlabda MEFOB-on!

Kováts Gabriella tanítványai megszerezték zsinórban 7. győzelmüket is a kosárlabda MEFOB-on. Ezúttal a Nyíregyházi Egyetemhez látogattak és hiába a szűkös keret, így is 105 ponttal voltak jobbak!

Az első negyedben tanúsította a legnagyobb ellenállást házigazdájuk, ennek ellenére 8-33 állt az eredményjelzőn 10 perc után. A második etapban pontot sem szereztek a nyíregyiek és a félidei pihenőt követően sem változott semmit a játék képe. A végeredmény 16-121 lett a TF javára!

Szűkös keretünk legeredményesebb játékosa Kelemen Barbara lett, aki 34 pontig jutott. Ez volt a lányok 7. győzelme zsinórban és továbbra is vezetik a tabellát, pedig eggyel kevesebb játszottak, mint az őket üldöző riválisok többsége. A hölgyek a fiúkkal egy napon lépnek pályára a következő hét elején (02.19.), azonban velük hazai porondon találkozunk, kihívójuk pedig a második helyen álló DEAC lesz.

Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület – TFSE 16-121 (8-33, 0-31, 4-23, 4-34)