Futsal Női NBI

Robogunk tovább!

Női futsalcsapatunk hazai pályán folytatta az idei bajnoki szezont, mégpedig a tavalyi újonc Csepel alakulata ellen. A csepelieknek ez volt az első meccsük a bajnokságban, így előzetesen voltak kérdések, de alapjában véve mi számítottunk a mérkőzés esélyeseinek.

A kezdés aztán ennek megfelelően is alakult: a 2. percben Varga Adél szerezte meg a vezetést. A lendületes start után a következő gólunkig közel tíz percet kellett várni, ekkor Kovács Nikolett, majd nem sokkal rá Balya Dorottya növelte tovább az előnyünket. (3-0)

A félidő végéig még két alkalommal tudtuk betalálni, előbbi Folk Zsuzsi, utóbbi Gruber Brigitta nevéhez fűződik.

Első félidő: TFSE-BESTRONG – Csepel FC USE  5-0

A szünet után ott folytattuk, ahol az előző játékrészben abbahagytuk: négy perc leforgása alatt újabb két gól, de ezúttal az ellenfél is szóhoz jutott. (7-1) A meccs hátralévő részében egy-egy villanása volt a feleknek, így magabiztos sikert arattunk 2. fordulóban is!

Végeredmény: Első félidő: TFSE-BESTRONG – Csepel FC USE  8-2 (5-0)

Gólszerzőink: Varga A. (2), Kovács N., Balya D. (2), Folk Zs., Balya D., Kovács Sz.

Folytatás szeptember 25-én vasárnap, a Tolna otthonában!