Futsal Női NBI

Nagyszerű győzelmet arattunk itthon, meglepetésre kikapott a DEAC!

NB I-es női futsalosaink 9 gólos győzelemmel zárták a DVTK elleni fordulót, de a tolnaiak elvitték a show-t!

Viza Krisztián csapata rendületlenül folytatja menetelését! A veretlenül megnyert alapszakasz után 9-0-ás győzelemmel indítottak a 1-4. helyért zajló helyosztó küzdelmeiben. Az első félidőben Varga Adél duplázott és csatlakozott mellé Tagyi Vivien is.

A második játékrész Kókány Regina találatával indult, majd Adél harmadik gólja következett. Azután szépen sorban Kovács Szilvia, Balogh Noémi, ismét Tagyi Vivien és végül Kovács Nikolett is eredményes tudott lenni.

NB I. – Helyosztó 1-4- helyért, 1. forduló
TFSE-11teamsports – DVTK-Vénusz 9-0 (3-0)
Gólszerzők: Varga Adél (3), Tagyi Vivien (2), Balogh, Kókány, Kovács Sz., Kovács N.

Viszont, ami a hétvége legnagyobb híre lett, hogy a Tolna az első félidőben szerzett két góljával végül 1-2-re múlta fölül a DEAC együttesét idegenben és a következő körben hazai pályán fogadják a debrecenieket! Amennyiben sikerül otthon is nyerniük, illetve nekünk is, akkor a 2F-BAU Tolna-Mözzsel harcolnánk a bajnoki címért. A mieink visszavágójára szombaton kerül majd sor, míg a Tolna-DEAC-ra vasárnap.