Férfi MEFOB Kosárlabda Női MEFOB

Megszakadt két szép sorozat!

Mind a két MEFOBON szereplő csapatunk elszenvedte első verségét a 2021/22-es kiírásban!

Elsőként a fiúk játszottak hétfőn és jó messzire, egészen Szombathelyig utaztak. Már az első negyedben tetemes előnyre tett szert a hazai alakulat és sajnos hiába támadtunk fel a második etapban, csak nagyon lassan tudtuk lefaragni a hátrányunkat. Végül 5 pontos különbséggel a szombathelyiek javára dőlt el az összecsapás.

Forrás: MKOSZ

A hölgyeknél sajnos még ennél is nagyobb különbségű vereség lett a vége Győrben! Bár az ő mérkőzésük izgalmasabban indult mint a srácoké, hiszen az első negyedben döntetlennel zártak a csapatok. Ezt követően a második etapban már elhúzott az ellenfél és a meccs végéig meg is tartotta az előnyét.

12. forduló
Fiú Egyetemi Bajnokság: SzoESE – TFSE 77-72 (18-3, 24-27, 16-16, 19-26)

Lány Egyetemi Bajnokság: UNI Győr SZESE – TFSE 81 -57 (19-19, 21-10, 15-14, 26-14)

Mindezek ellenére az eddig elért szép eredmények fényében ott vagyunk az élmezőnyben!