Futsal Női NBI

Kiütéses győzelem!

Élvonalbeli női futsalosaink a bajnokság negyedik fordulóján a Csepel FC-t fogadták a Dr. Koltai Jenő Sportközpontban. Érkező ellenfelük az előző héten egy komolyabb vereségbe szaladt bele a DEAC ellen (16-0) és most hétvégén sem volt szerencséjük.

Viza Krisztián lányai nem aprózták el, az első játékrész második percében megszerezték a vezetést. Nem kellett sokat várni és Tagyi Vivien megduplázta góljainak számát, amihez még Dióssy Dorottya is csatlakozott a félidő előtt. Szerencsére a folytatásban sem tört meg a lendület, sőt 10 percen belül még négyet rámoltak az ellenfélnek.

Kota Gabriella és Kovács Szilvia sem kímélte az ellent, a 29. és 39. perc között megpecsételték a vendégek sorsát, ezzel pontot is téve az est végkimenetelére. Külön öröm, hogy 3 játékosunk is duplázni tudott. A csepeliek az elmúlt két forduló alatt, ezt is beleszámítva, összesen 23 gólt kaptam és egyet sem szereztek.

Női NB I. – 3. forduló
TFSE-11Teamsports – Csepel FC 7–0 (3–0)
Gólszerző: Tagyi (2., 12.), Dióssy (17.), Kota (29., 39.), Kovács Sz. (33., 38.)

A hölgyek következő találkozójára szintén hazai környezetben kerül sor a Dunaújváros ellen.