BLSZ I Labdarúgás

Kétszer is vezettünk, mégsem szereztünk pontot a listavezető ellen

Labdarúgóink a fővárosi I. osztályt toronymagasan vezető Csepel TC-t fogadták a legutóbbi fordulóban hazai környezetben.

Az összecsapást élesebben kezdtük, hamar betaláltunk Csernák Róbert révén, amire a vendégek a 16. percben gyorsan válaszolni is tudtak. Kiri Máté lövése is a hálóban landolt, ám a félidő előtt még erre is tudott válaszolni a „szigetországi” alakulat. 2–2-es állással vonultunk pihenőre.

Az első félidőben is aggresszív játék folyt a pályán, ami a második etapra fordulva sem változott. Suskó Ádám utolsó emberként buktatta a vendégek játékosát, ami azonnali pirosat ért, emberhátrányban pedig felőrölt minket a rutinosabb, NB III-ra pályázó Csepel. Az 53., majd a 76. percben is gólt szereztek, amivel 2–4 arányban lezárták a találkozót.

TFSE-11Teamsports – Csepel TC 2–4 (2–2)
Gólszerzőink: Csernák, Kiri

A tabellának így a 9. helyén állunk, a következő fordulóban pedig a legutóbbi kiírás győzteséhez, a 95-szörös válogatott Juhász Rolandot is keretében tudó Unione FC-hez látogatunk. Az összecsapás szombaton (04.13.) 11 órától kezdődik.