Röplabda U13 U17

Kalocsai UP – Nehéz nap várt az U13-ra, a nagyobbak remekeltek Pécsett!

Kalocsai utánpótlásunk U13-as és U17-es csapatai álltak hadrendbe a hétvégén! A kisebbekre nehéz nap várt Kaposváron, nem csak a taktikai újítások, hanem az ellenfelek miatt is, ám a nagyobbakra rámosolygott a szerencse.

Az U13-asoknál elérkezettnek látták az időt, hogy komoly taktikai változásokkal segítsék elő a lányok fejlődését, így Rezák-Szabó Anna vezetésével érkeztek meg a kisebbek Kaposvárra. Ahhoz képest, hogy milyen fiatal játékosokról van szó, elég jól kezelték az új utasításokat. A kihívók sorában a DARC-cal kezdtek és az első szettben nüánszok döntöttek a rivális javára, majd a másodikban már siker koronázta a győzni akarást.

Sajnos a harmadik etapra megfáradt a csapat és mivel a KASI elleni meccsre pihenő nélkül kellett felállniuk, egyértelmű volt, hogy nem fogják sokáig bírni a terhelést. Mindezek ellenére vezetőedzőjük nagyon pozitívan értékelte, hogy a lányok ilyen sok változtatás és kihívás ellenére is derekasan helytálltak a nap folyamán!

TFSE-Kalocsa – Darc 1:2 (26:28, 25:23, 17:25)
TFSE-Kalocsa – KASI 0:3 (22:25, 18:25, 15:25)

Az idősebbek Korsós Anikóval indultak útnak Pécsre, ahol nagyon magabiztos játékkal söpörtek végig az ellenfeleken! Előbb a Bonyháddal vívtak meg, akit az álmoskás kezdés ellenére is 3:1 arányban győzték le, majd a folytatásban a Sugovica esett nekik áldozatul 3:0-ra. Az újabb sikerek tükrében, két versenynap után az 1. helyen állnak a tabellán!

TFSE-Kalocsa – Bonyhád 3:1 (16:25, 25:17, 25:19, 25:21)
TFSE-Kalocsa – Sugovica 3:0 (25:13, 25:13, 25:16)

Gratulálunk hölgyek és sok sikert a továbbiakban is!