Férfi NBII Kézilabda

Hihetelen győzelem Dunaharsztiban, 2 pontra a dobogó!

Le a kalappal NBII-es férfi kéziseink előtt, akik idegenben arattak győzelmet az addig dobogós helyen álló Dunaharaszti MTK ellen! Magabiztos játékkal, végig vezetve nyertek Ujvári Bence tanítványai, már az első játékrészben 6 gólos előnyt harcoltak ki.

Legnagyobb örömünkre a második félidőben sem változott a játék képe, sokáig 4-6 gólos differenciával álltak a felek. Az utolsó 10 percbe fordulva megmakacsolta magát a hazai gárda és viszonylag rövid idő alatt komoly hátrányt dolgoztak le. Mindezek ellenére kitartott a védelem és végül győztesen hagytuk el a pályát. Játékosaink közül többen is kiemelkedő teljesítményt nyújtottak!

Forrás: MKSZ

Dunaharaszti MTK – TFSE 28:30 (11:17)

Ezzel a győzelemmel a fiúk a 6. helyre léptek elő és mindössze 2 pontra vannak a dobogó harmadik fokától! Következő ellenfelük a jelenleg 10. helyen álló VSK Tököl lesz.

Gratulálunk a győzelemhez srácok, csak így tovább!