Női U19 Röplabda

U19 röpis helyosztók

Női röpiseink két fronton is érdekeltek voltak az U19 OIB II. osztály helyosztó küzdelmeiben a legutóbbi hétvégén.

Kalocsai U19-es fiataljaink

Korsós Anikó vezette kalocsai bázisunk a nyugati csoport 7-9. pozíciójáért folytat harcot a Széchenyi Győr – A, illetve a VESC csapatával. Az első torna Veszprémben volt, ahol a korábban említett ellenfelek nagy falatnak bizonyultak, így vereséget szenvedtünk mindkét mérkőzésen. A Győr ellen 3:0 (6, 13, 10), a házigazdával szemben pedig 3:0 (10, 9, 20) eredménnyel zártunk. Folytatás április 10-én!

A TFSE-Lónyay hazai környezetben („D” terem) rendezte tornáját, ahol a VRCK-Szalézi és a GLP Nyíregyháza voltak az ellenfelek, a tét pedig a keleti csoport 10-12. helyezése. A Kazincbarcika ellen folyamatosan javuló játékot mutattunk, végül mégis 0:3-ra maradtunk alul (-17, -19, -23). A Nyíregyháza ellen ugyancsak három szettben kaptunk ki, a szettek megoszlása itt (-13, -22, -12) volt. Szabó Melinda vezetőedző így értékelt a mérkőzéseket követően: Az első meccsen jó hangulatú, színvonalas játék volt, sok okos ejtéssel fűszerezve, a Nyíregyháza ellen pedig kiváló nyitások, erős és jó ütések fémjelezték a mérkőzést. Folytatás számukra is április 10-én!