Kosárlabda Női MEFOB

Irány a FINAL FOUR!

Női kosarasaink a visszavágó mérkőzésen is legyőzték a Miskolci Egyetemet, ezzel kiharcolták a Final Four-ba jutást, ami a már a MEFOB FESZT keretein belül lesz! Az első összecsapásra még április végén került sor, ahol idegenben kellett pályára lépni. Ott 57-86 arányban diadalmaskodtak a lányok és most is hasonlóan szép eredménnyel sikerült zárni, így kiharcolván a továbbjutást.

Már az első negyedben órási különbség alakult ki a két csapat között! A nagyszünetre tetemes, 36 pontos előny birtokában vonultunk le, azonban a játék képe szinte semmit nem változott a második félidőben. Egyedül az utolsó etapot tudta megnyerni a miskolci alakulat, de az eredmény szempontjából ez nem volt mérvadó, tekintettel a több mint 40 pontos különbségre.

TFSE – Miskolci Egyetem 88-40 (23-2, 28-12, 19-7, 18-19)
Negyeddöntő 2. mérkőzés

Az egész csapat teljesítménye dícséretre méltó, többen is 10 pont fölött zárták a találkozót! Ezzel a győzelemmel a lányok kiharcolták maguknak a lehetőséget, hogy részt vegyenek MEFOB Fesztiválon, ahol igazi finálé vár rájuk.

Szép volt csajok, hajrá TFSE a FINAL4-ban is!