Kosárlabda Női MEFOB

Bumm!

2023-ban utoljára lépett pályára női kosárlabda MEFOB-on Kováts Gabriella csapata és nem akármilyen eredménnyel zárták az évet. Hazai porondon fogadták miskolci ellenfelüket, akit 130-57-re győztek le!

5 mérkőzést követően sem akadt legyőzőre még női együttesünk. Az idei év utolsó összecsapásán a Miskolci Egyetemet fogadták a Dr. Koltai Jenő Sportközpontban és ezúttal sem fogták vissza magukat Kováts Gabriella tanítványai.

Az első negyedben még „csak” 14 pontos fórra tettek szert, majd a másodikban kegyetlenül odacsaptak és szünet után még hússzal mélyült a két csapat közötti szakadék. A lefújás pillanatában 130-57 szerepelt az eredményjelzőn. Külön öröm, hogy minden játékosunk pontot szerzett, közülük heten is 10 egység fölött zártak. Közülük a legeredményesebb Baa Dominika lett!

TFSE – Miskolci Egyetem 130-57 (29-15, 44-10, 32-10, 25-22)
Dr. Koltai Jenő Sportközpont, Budapest

A következő mérkőzésekre januárban kerül majd sor. A fiúk 22-én nyitnak a BME-MAFC ellen hazai pályán, míg a lányok 29-én térnek vissza és az SZTE-Szegedi RSC vendégei lesznek.

Gratulálunk az újabb győzelemhez és jó pihenést az ünnepekre!

Forrás: MKOSZ