Férfi NBII Kosárlabda

Tökéletes zárás, irány a rájátszás!

Férfi kosárlabdacsapatunk tegnap este vívta utolsó mérkőzését az NBII közép „A” csoportjának alapszakaszában. Srácaink a 14. helyen álló BDSE alakulatához látogattak. Céljük ezúttal is a győzelem megszerzése volt.

A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést. Az első félidőben mindkét negyedben a jobbnak bizonyultak 4-4 ponttal, így a félidőben némi meglepetésre 38–30 arányú BDSE vezetés szerepelt az eredményjelzőn.

A második félidőben már playoff résztvevőhöz méltó játékot mutattak fiaink. 8 pontos hátrányukat szempillantásra ledolgozták és hamar átvették a vezetést. Boros Zoltán tanítványai a harmadik negyedben 21 ponttal, míg a negyedik játékrészben 16 ponttal bizonyultak jobbnak a budaörsieknél.

A végeredmény 29 pont különbséget mutatott javunkra. Ezzel a sikerrel zsinórban 15. győzelmét szerezte csapatunk, ami több, mint megsüvegelendő eredmény!

Hamarosan megkezdődnek a rájátszás küzdelmei, melynek menetrendjéről tájékoztatást fogunk adni. A felkészüléshez sok sikert kívánunk a srácoknak!