Férfi MEFOB Kosárlabda

MEFOB-on is hibátlan!

Boros Zoltán fiai kosárlabda MEFOB 4. fordulójában a Debreceni Medikus SE-vel csaptak össze hazai pályán és 28 ponttal múlták fölül ellenfelüket. Az első félidőben szoros volt a küzdelem, majd a nagyszünet után felborult a pálya.

A feldobást követően debreceniek szerezték meg az első pontokat, ezt követően Rátkai válaszolt két sikeres büntetővel és szépen lassan átvettük a vezetést, bár nem volt könnyű. A második felvonáshoz mindkét fél 20-20 egységgel járult hozzá, így e különbség továbbra 3 pont maradt és a nagyszünetre 36-33-mal vonulhattak.

A folytatásban fordulatot vett a mérkőzés, de szerencsénkre jó irányba. Folyamatos hátrálásra kényszerítettük a vendégeket és ők nem találtak ellenszert a támadások kivédekezésére. A harmadik etapban 15, a negyedikben pedig plusz 10 ponttal bővült a differencia. Legeredményesebb játékosunk Dócs Benedek lett kerek 30 egységgel, szorosan a nyomában Pozsik Zsombor, aki 23-ig jutott.

TFSE – DMSE 94-66 (16-13, 20-20, 30-15, 28-18)

A fiúk következő megmérettetésére Nyíregyházán fog sor kerülni.