BLSZ I Labdarúgás

Hazai pályán lepett meg minket a korábbi sereghajtó!

BLSZ I-es labdarúgóink az Issimo elleni lehengerlő győzelmet követően vereséget szenvedtek az addig sereghajtó Svábhegytől, így sajnos értékes pontoktól esett el a csapat, pedig a középmezőnyben nagyon minimális a pontkülönbség a felek között!

Ismerős eredményekkel indul a tavaszi szezon a BLSZ I-ben. Augusztusban sikerült az első körben legyőzni az Issimo SE-t idegenben és legutóbb hazai pályán, majd kikaptunk a Svábhegytől Zuglóban és most itthon is. Akkor 3-1-re tudott nyerni a rivális, ezúttal 1-2 lett a végeredmény.

A mérkőzés első félidejének 20. percében szerezték meg a vendégek a vezetést és ezen kívül más említésre méltó momentum nem esett a hátralévő időben. Majd a második felvonásban Borgulya révén kiegyenlítettünk, de sajnos nem sokkal a rendes játékidő vége előtt megszerezte második gólját is a Svábhegy, így 3 ponttal gazdagabban távoztak és elléptek az utolsó helyről.

TFSE – XII. kerület Svábhegy FC 1-2 (0-1)

Kovács Gáborék a következő fordulóban a dobogós 1908 SZAC Budapesttel csapnak össze hazai pályán.

Fotó: Borhi Mihály – TFSE