Férfi BLSZ II Labdarúgás

Vert helyzetből hatalmasat küzdve állt fel a csapat!

Férfi labdarúgócsapatunk 3 gólós hátrányból, órási küzdéssel végül döntetlenre mentette az első hazai mérkőzést! Jobban kezdett a Kelen SC II, már az első félidőben 0-2-re vezettek és a második játékrészt is ők kezdték jobban, hiszen alig 1 óra játék után 0-3-ra vezettek.

De a TF-es srácokat nem olyan fából faragták! Gényi Dávid a 70. percben megszerezte az első hazai találatot, majd ezután nemsokkal a csereként beállt Suskó Ádám szépített a 88-ban és ezzel már 2-3-ra módosult az állás. Végül a hosszabbítás 2. percében ismét Gényi volt eredményes, amivel beállította a 3-3-as végeredményt. A közvetlen rivális Budai Futball Club SE a hétvégén vereséget szenvedett, így közelebb kerültünk hozzájuk a tabellán!

Forrás: MLSZ

TFSE – Kelen SC II 3-3 (0-3)

Következő ellenfelünk az Ember-Előny SE lesz, akikhez (03.12. 16:45), akik a fent említett ríválist idegenben tudták legyőzni!