BLSZ I Labdarúgás

Vereség az Unione otthonában!

BLSZI-es labdarúgóin a 8. fordulóból elmaradt Unione FC elleni idegenbeli mérkőzést pótolták október 19-én. A srácok remekül küzdöttek, azonban a házigazda félidőnként 1-1 góllal erősebbnek bizonyult, így 2–0-ra diadalmaskodtak.

Elekes mester fiai egészen a 20. percig állták a sarat a jóval esélyesebb riválissal szemben. Ekkor a BL-ben góllal rendelkező, tízszeres válogatott Czvitkovics volt eredményes, amivel előnyhöz jutott az Unione. A második játékrész hajrájába fordulva a 76. percben szerezte meg a második gólját az ellenfél, a TFSE-ben korábban megforduló Keresztesi alakította ki a végeredményt.

Forrás: MLSZ

Unione FC – TFSE 2-0 (1-0)

Csüggedésre semmi ok, hiszen nagyon magas játékerőt képviselő ellenféltől kaptunk ki úgy, hogy nem vallottunk kudarcot. A folytatás kifejezetten hamar eljön (10.22. – 15:00) a közvetlen rivális SZAC ellen idegenben. A pestszentlőrinci klub 12. a tabellán, 2 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget felmutatva.

Hajrá srácok, sok sikert a folytatásban!