Férfi NBII Kézilabda

Végig dominálva nyertünk!

NBII-es férfi kéziseink a VSK Tököl alakulatát fogadták hazai környezetben és végig dominálva nyerték meg a találkozót! A két fél korábbi találkozóján 2 góllal diadalmaskodtak a tököliek, most azonban nekünk állt a zászló már az elejétől fogva.

Egészen a 10. percig volt kiélezett a küzdelem, majd 4:3 után sikerült jobban ellépni és végig magunk mögött tartani az ellent. A második félidőnek 3 gólos előnyről futhattunk neki és habár 5 egységnyi előnyünk is volt, a végén oda kellett figyelni, mert kezdett visszajönni a Tököl, de minden jó, ha jó a végeredmény. Márpedig a lefújást követően mi örülhettünk a pontoknak!

Forrás: MKSZ

Játékosaink közül először Bernáth Bencét emelnénk ki 9 góljával, utána pedig Musztács Dánielt, aki 6 találattal járult hozzá a sikerhez. Ujvári Bence tanítványai továbbra is őrzik 6. helyüket a tabellán, mindössze 2 pontra lemaradva a harmadiktól. A srácok következő mérkőzésére Kecskeméten kerül sor.