Férfi BLSZ II Labdarúgás

Újabb nagyon fontos győzelem!

Feljutásra pályázó labdarúgóink tegnap este hazai pályán mérkőztek meg a Budatétény SE csapatával.

A küzdős mérkőzésen már az első 10 percben kétszer villant a sárga. Elsőként a vendég Kreuz Ádám, majd rutinos játékosunk – Haraszkó Sándor – számára osztott ki lapot Csékei Andor játékvezető.

A 25. percben egy szögletrúgás után Szűcs László fejesét követően landolt a hálóban a játékszer. Játékosunk hétvégi duplázását követően újfent találatot jegyezhetett. Átigazolása óta 9 mérkőzésen 6 gólt szerzett, reméljük folytatódik jó szériája!

A mérkőzés további részében harcos morál jellemezte mindkét oldalt, újabb gól viszont nem született, így a végeredmény 1–0 maradt a javunkra.

Ezzel a sikerrel csapatunk stabilizálta jelenlegi 3. pozícióját és lőtávolba került a 2. helyezett MUN SE-hez képest. 8 forduló van hátra számunkra a bajnokságból, hátrányunk 4 pont a második helyezettel szemben és 8 pont az elsőhöz képest, bár a listavezető Pestszentimrei SK egy mérkőzéssel többet jegyezhet nálunk.