Férfi NBII Kosárlabda

Újabb magabiztos győzelem!

NBII-es férfi kosarasaink ismét nagy különbségű győzelmet arattak a Gia Form-VMG DSE ellen!

Boros Zoltán fiai a szezon kezdetén találkoztak mostani ellenfelükkel először, ahol 20 ponttos különbséggel tudtak diadalmaskodni hazai környezetben. Az érdiek ellen ezúttal idegenben kellett helytállni és ez a teljesség igényével sikerült is.

Fotó: Borhi Mihály – TFSE

Bár a mérkőzés közel sem indult olyan fényesen mint azt szerettük volna, a félidőig nagyon kiegyenlített volt a küzdelem (42–43). A szünetet követően azonban újult erővel csaptunk le a házigazdára, és olyan iramot vettünk fel, melyet nem tudtak tartani.

A második etapban (3. és 4. negyedben) a GIA FORM-nak esélye sem volt (11-27, 8-24). Magabiztos játékunkkal pedig kialakítottuk a 33 pontos különbséget!

Férfi kosárlabda NBII Közép ‘A’ – 16. forduló
GIA FORM-VMG DSE–TFSE 61–94 (14-24, 28-19, 11-27, 8-24)
Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok, V: Sentényi, Gyurka

A tabellán így a harmadik helyen állunk és továbbra is közvetlen harcban vagyunk a PLAY OFF-ot jelentő 1-2. helyekért.

Folytatás február 18-án (pénteken) idegenben, az 5. helyen álló Újpest MT II. ellen.