Férfi NBII Kézilabda

Tisztes helytállás a veretlen éllovas ellen!

NBII-es férfi kéziseink a veretlen és listavezető Mizse KC-t fogadták a bajnokság 15. fordulójában. Beigazolódott a papírforma és győzelemmel távoztak a vendégek, azonban Ujvári Bence tanítványai remekül helytálltak ellenük.

Jobban kezdett a Mizse, de sikerült kiegyenlítenünk, sőt a 23. perctől nem tudott 2-3 gólnál többel elszakadni és a félidőben is csupán 17:19-re vezetett. A folytatásban már keményebben léptek föl, a rutin és a tapasztalat végül felülkerekedett rajtunk. Játékosainkra így sem lehetett panasz, hiszen az utolsó percig igyekeztek megkeseríteni a vendégek dolgát, akik 8 góllal bizonyultak jobbnak.

Forrás: MKSZ

TFSE – Mizse KC 30:38 (17:19)

A srácok következő ellenfele, a Csepel is dobogós helyen áll, velük idegenben fognak összecsapni.