Férfi NBII Futsal Női NBI Női NBI Röplabda

Szombati sikerhadjárat(ok)

Csokorba szedtük felnőtt csapataink szombati napon elért eredményeit, melyeket látva szóhoz sem tudunk jutni…

Férfi röpiseink jó hangulatban, jó tempóval tértek vissza hosszú kihagyást követően a pályára. Magabiztos győzelmük mögött rengeteg munka van.

Női röplabdacsapatunk mindösszesen 56 perc játék után tett pontot mai pécsi túrájának a végére! Lányaink határozottan kezdték a mérkőzést és hamar stabil előnyre tettek szert. A második szett kezdetétől fogva elkezdték bontogatni szárnyaikat a szimpatikusan játszó házigazdák, ennek ellenére simán, 0-3 arányban sikerült győzelmet aratni idegenben!

Női futsalosaink visszavágtak a DEAC-nak! Csapatunk 2-0-ás hátrányból állt fel, és a véghajráig alázatosan küzdve aratott nagyon fontos győzelmet a jelenlegi listavezető otthonában.

Ilyen idegenbeli hadjáratról álmodni sem mertünk. Gratulálunk mindenkinek!