Birkózás

Szép sikerek az U23 OB-ról!

A 97 kg-os súlycsoport érmesei!

Szenzációs körülmények közepette zajlott le a 2021. évi U23-as kötött- és szabadfogású, valamint női országos bajnokság. Az ESMTK Birkózó Szakosztálya igazi birkózóünnepet hozott össze a Kruj Iván Sportcsarnokban.

A seregszemlén egyesületünk sportolói is részt vettek, akik több érmet is szereztek, öregbítve ezzel klubunk hírnevét! Mind női, mind férfi fronton volt képviseletünk, előbbiben hárman, utóbbiban pedig ketten léptek szőnyegre.

Az U23-as hölgyek 57 kg-os súlycsoportjában Vida Hanna bronz, a 68 kilósok versenyében Teleki Blanka szintén bronz, és végül Kántor Katalin is bronzérmet szerzett!

A férfiak is kiettek magukért, hiszen Bartáky Marcell (97 kg) ezüstérmes lett, Bertalan Márton pedig a negyedik helyet (74 kg) szerezte meg.

A versenyzőink hozzátartozói által készített képeket ezen a linken érhetők el.

Gratulálunk! További sok sikert kívánunk!