Férfi BLSZ II Labdarúgás

Oda a veretlenség – meglepett minket a Budatétény

Férfi labdarúgócsapatunk az újabb győzelem reményében utazott a Budatétény SE otthonába – egy esetleges győzelem és listavezető botlása esetén a tabella élén is zárhattuk volna a fordulót.

A találkozó eleje ennek megfelelően alakult, hiszen már az 5. percben nálunk volt az előny – a gólszerző Gényi Dávid. A korai gól megnyugtató volt, talán túlzottan is. A srácok némileg ráültek az eredményre és a szerencse sem pártolt melléjük. Ugyan az első félidő 0–1 volt a javunkra, a második játékrész kezdetét követően hamar megszerezte az egyenlítést a házigazda. Hat perccel később már a vezetés is a Budatétény neve mellett szerepelt, amit tovább növeltek a 74. minutumban. Ezzel kialakult a végeredmény: 3–1.

Csapatunk 11 találkozó után veszítette el a veretlenségét.

Folytatás a Csepel Utánpótlás SE ellen hazai környezetben!