Férfi MEFOB Kosárlabda Női MEFOB

Nem találunk legyőzőre!

Továbbra is veretlenek vagyunk a kosárlabda MEFOBON-on!

Hölgyeké lenne az elsőbbség de haladjunk kronológiai sorrendben. A fiúk kezdték a hetet és kis túlzással NBA meccset játszottak a PTE-PEAC együttesével!

Az első két negyedben viszonylag nagyobb, 10 majd 20 pontos különbséget sikerült kialakítani. A szünetet követően feltámadtak a hazaiak és nagyon szoros (24-28, 26-27) végjátékot kényszerítettek ki. Ugyan az első félidei különbségből nem tudtak lefaragni, de a mérkőzés vége így izgalmasra sikeredett.

Fiú Egyetemi Bajnokság (Nyugat) – 9. forduló
PTE-PEAC – TFSE 85-124 (21-34, 14-35, 24-28, 26-27)
PTE TTK Sportcsarnok, Pécs – V.: Téczely, Dr. Danka

A lányok mérkőzése már koránt sem volt ennyire nívós (csak a részünkről). Gyakorlatilag az elsőtől az utolsó másodpercig gyötörük az ellenfelet, így alakítottuk ki az elképesztően magas különbségű eredményt!

Leány Egyetemi Bajnokság (Nyugat) – 9. forduló
SMAFC – TFSE 26-115 (6-28, 11-31, 3-26, 6-30)
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok, Sopron – V.: Hernicz, Tóth B.

Örömünkre mindkét csapatunk vezeti a tabellát továbbra is! Következő alkalommal jövőhéten hétfőn láthatjuk kiválóságainkat – egyaránt hazai környezetben – a lányok 18:30-tól játszanak a Péccsel, míg a fiúk 20:15-től a Sopronnal!