Kézilabda Női NBII

Nem kímélt bennünket sem az éllovas!

NBII-es női kéziseink a Szigetszentmiklósi NKSE csapatát fogadták a bajnokság 14. fordulójában. Az éllovas bennünket sem kímélt, 20 gólos győzelmet arattak, pedig az első félidőben viszonylag sokáig haladtunk fej fej mellett. A 11. percben még 2:3 volt az állás a javukra, de sajnos innentől megállíthatlanul törtek előre.

Az első játékrészben 10 gólos előnyre tettek szert, amit sajnos nem tudtunk ledolgozni a másodikban sem. Ahogy teltek a percek folyamatosan nőtt a differencia a vendégek javára, míg végül kialakult a 14:34-es végeredmény. Öröm az ürömben, hogy játékosaink közül Szőke Evelin 8 gólt szerzett a találkozón.

Forrás: MKSZ

TFSE – Szigetszentmiklósi NKSE 14:34 (6:16)

Herbert Krisztián tanítványai továbbra is őrzik 3. helyüket a tabellán. Következő ellenfelük a Rákosmente lesz, akivel idegenben csapnak majd össze.