BLSZ I Labdarúgás

Még egy döntetlen!

BLSZI-es labdarúgóink a 15. helyezett Rákosmentével csaptak össze a bajnokság 24. fordulójában. Az idegenbeli mérkőzés végül döntetlennel zárult, ami az elmúlt időszakot tekintve nem túl jó hír számunkra. A legutóbbi 5 meccsből kettő vereséggel zárult, és a most hétvégi volt a 3. döntetlenje Elekes mester tanítványainak az 5 meccses szériát tekintve.

Pedig jó indult a találkozó, az első félidő 40. percében Smeló István góljával megszereztük a vezetést, így 0-1-es állásnál vonulhattunk pihenőre. A második játékrész korai szakaszában sikerült kiegyenlítenie a hazaiaknak. A hajrába fordulva a csereként pályára lépő Lőrincz Dávid szerezte meg nekünk újfent a vezető találatot, de sajnos a rendes játékidő 88. percében Trombola tudott eredményes lenni, amivel kialakította a 2-2-es végeredményt.

Rákosmente FC kft. – TFSE 2-2 (Smeló 40., Mascsák 50., Lőrincz 77., Trombola 88.)

Forrás: MLSZ

Ezzel az eredménnyel a srácok visszább csúsztak a 13. helyre. Következő mérkőzésüket a közvetlen előttük álló 1908 SZAC-cal fogják játszani hazai porondon.