Röplabda U17

Kalocsai UP – Bronzéremmel zárt az U17!

Kalocsai utánpótlásunk U17-es csapata a hétvégén Rezák-Szabó Anna kíséretében Tolnára utazott a záró fordulók lebonyolítására. A keret java részét U15-ös korosztály alkotta, de a lányok így is hatalmasat küzdöttek mind a 3 mérkőzésen, melyek sajnos vereséggel záródtak.

Az első összecsapást sok pontatlanság és hiba jellemezte, melyet a hazai gárda nem is habozott kihasználni és végül 3:0 arányban diadalmaskodtak. Az első és az utolsó szettben álltunk közelebb a győzelemhez, de sajnos nem sikerült meglepni a Vitálsportot. Ezt követően a listavezető PEAC A-val csaptunk össze, itt már sokkal biztatóbb volt a játék képe és a második etapban sikerült is nyerni. A harmadik találkozóra szinte teljesen kimerült a csapat, így a PEAC B-nek sajnos nem tudtunk problémát okozni.

TFSE-Kalocsa – Vitálsport 0:3 (18:25, 12:25, 23:25)

TFSE-Kalocsa – PEAC A 1:2 (20:25, 25:14, 21:25)

TFSE-Kalocsa – PEAC B 0:3 (8:25, 22:25, 20:25)

Összességében nincs miért szomorkodni, hiszen az egész szezont tekintve fantasztikusan meneteltek a hölgyek és ezzel a IV. osztály középső régiójában bronzérmet szereztek! Gratulálunk az éremhez és jó pihenést kívánunk a nyárra.