Férfi NBII Kosárlabda

Idén győzelmet hozott a Mikulás

2020. december 6-án a kosárlabdát kedvelők számára a Mikulás az NBII. Közép A bajnokság 8. fordulóját, a BKG-Veresegyház – TFSE összecsapást tette a csizmába. Csapatunk győzelemre szomjasan utazott Veresegyházra.

A vírus okozta kellemetlenségek óta ezen a mérkőzésen lépett először pályára csapatunk két kulcsjátékosa, Király Zalán és Horváth Gergely. Érezhető volt a TFSE csapatán, hogy az összhang még nem a régi. Ilyen esetekben van szükség arra, hogy valaki a hátán vigye a csapatot. Ezt Schubert Bence vállalta magára kiemelkedő teljesítményével!

A mérkőzés első negyedében megszerett (15-26) 11 pontos előnyt próbálta behozni a BKG-Veresegyház együttese a 2. és 3. negyed során, de nem jártak sikerrel. A második negyed (20-16) végére 7 pontra csökkentették a különbséget, míg a harmadik negyedben (18-17) újabb pontot sikerült lefaragniuk a hátrányból. A TFSE az utolsó negyedben nyújtott játéka (11-16) tette fel a pontot az i-re, amikor ismét 5 ponttal többet dobtunk ellenfelünknél.

A mérkőzésnek 64-75 állásnál vetett véget a bíró. Tehát BKG-Veresegyház – TFSE 64-75 (15-26, 20-16, 18-17, 11-16).

Gratulálunk csapatunknak a győzelemhez és sikeres felkészülést kívánunk a továbbiakhoz! Hajrá TFSE!