Kézilabda Női NBII

Győzelemmel tértünk vissza!

NBII-es női kézilabdacsapatunk hosszú szünet után tért vissza a pályára, örömünkre győztesen!

Hatalmasat küzdöttek a lányok a tavaszi forduló első meccsén! Az NBII-es tabellán 2. helyet elfoglaló csapatunk 8 mérkőzés óta veretlen, ebből 1 döntetlén és 7 győzelem a mérlegük.

Ugyan az első félidő képe alapján nem érdemelt egyik fél sem győzelmet (11–11), a második félidőben mutatott akarás és harcosság kifizetődött és a TFSE megérdemelten folytathatta menetelését.

Vezetőedzőnk – Herbert Krisztián – így fogalmazott a találkozót követően: Ahogyan azt előzetesen vártuk, akadozott a gépezet, főleg a támadójátékot illetően. A vártnál több technikai hibánk és kihagyott ziccerünk volt, így elsősorban magunknak nehezítettük meg a találkozót. Többet szerettem volna forgatni a csapatot annak érdekében, hogy mindenki felvehesse a bajnokik ritmusát, sajnos ez nem sikerült. Mindezek mellett dícséret illeti az akaratunkat és a védekezésünket is. 22 gólt kaptunk idegenben és megnyertük a meccset, ez a lényeg!