Férfi NBII Kosárlabda

Győzelem a Közgáz ellen, felkészül a Budafok!

Férfi kosárlabdacsapatunk nehéz hétnek nézett elébe, hiszen keddre és péntekre is volt kiírva mérkőzésük. Előbbi a Közgáz, utóbbi a Budafok ellen.

Az első kihívást sikerrel vették a srácok, miután tizenegypontos előnnyel legyőzték a Közgáz együttesét. A találkozó nem indult ilyen könnyen, hiszen az első játékrész a vendégeknek jött ki jobban. Az ott összeszedett hétpontos hátrányunkból végül egypontos fórral mehettünk a szünetre.

A fordulás után továbbra is szorosan alakult a viadal, aztán a záró negyedben sikerült lezárnunk a mérkőzést – tehát az utolsó tíz perc jelentette a különbséget a két fél között.

Végeredmény: TFSE – Közgáz  76-65 (13-20, 19-11, 23-21, 21-13)

Folytatás pénteken hazai pályán, a listavezető és eddig veretlen Budafok ellen. Kezdés: 20:15!