Férfi NBII Kézilabda

Ezúttal is nekünk állt a zászló!

NBII-es férfi kéziseink idegenben arattak győzelmet a Bugyi SE (11.) ellen. A novemberi mérkőzéssel ellentétben, ezúttal magabiztos játékkal tudtak nyerni Datzuk Péter tanítványai! Az előző összecsapáson a félidőben ugyan még vezetett az ellenfél, de utánna felálltak a fiúk és 1 góllal nyerni tudtak hazai pályán.

A mai mérkőzésen jobbnak bizonyultunk, ugyanis nem csak a végjátékban sikerült előnyt kialakítani, hanem már a félidőben is 6 gólos különbséggel vonultak pihenőre a csapatok. A Gyurcsovics (10), Bernáth (7), Bohuniczky (6) trió szépen megszórta az ellenfelet, csak ők hárman 23 gólt szereztek! Az első és a második félidőben egyaránt 18-18 gólt dobtunk a hazai csapatnak, akik így másodjára is alulmaradtak velünk szemben.

A srácok továbbra is a 10. helyen állnak, de jelen állás szerint csak 2 pontra vannak az előttük lévő Dunaharaszti MTK-tól, akik vasárnap fognak pályára lépni a Martonvásári KSE ellen hazai pályán.

Bugyi SE – TFSE 28-36 (12-18)