Férfi BLSZ II Labdarúgás

Egyre közelebb a dobogóhoz

Labdarúgócsapatunk vasárnapi mérkőzésén az utóbbi években gyengébb formát produkáló ÚBV (Szent István SE) alakulatát látta vendégül. A találkozót megelőzően 5. helyen álltak srácaink, a vendégek pedig a 12. helyen.

Az első félidőben végig nyomás alatt sikerült tartani az ellenfelet, TFSE támadások sorozatát láthattuk az első félidőben. Örömünkre a gól sem maradhatott el, Borsi Márton Csaba találatával a 19. percben szerzett vezetést csapatunk, amit a félidő végéig sikerült megtartani. Félidőben: TFSE – ÚBV (SZISE) 1-0

A második játékrészben már nem volt akkora mezőnyfölénye srácainknak, így több ellentámadást is láthattunk. A 48. percben Bagyinszky Kristóf Gergő vette be Barsi János kapuját, egalizálva így az eredményt. A vendégek számára megfelelő eredménynek tűnt a döntetlen, így masszívabb védelekezésre álltak át. Srácaink amit lehetett megpróbáltak, támadóink rendre túljártak a védők eszén, az újabb gól viszont elmaradt. Végeredmény: TFSE – ÚBV (SZISE) 1-1

Ezzel a döntetlennel – és a vele járó 1 ponttal – jelenleg a negyedik helyen áll csapatunk, karnyújtásnyira a dobogótól. A fiúk következő mérkőzése a THSE-Szabadkikötő II. ellen lesz vasárnap. A két csapat február 20-án már találkozott egymással, akkor 5-0 arányú TFSE sikernek örülhettünk.

Szurkolunk az eredményes folytatáshoz, hajrá srácok & hajrá TFSE!