Férfi MEFOB Kosárlabda Női MEFOB

Dupla MEFOB siker

A tabellát vezető TFSE csapatai továbbra is veretlenül menetelnek előre. Fiaink és lányaink is elsöprő sikert arattak hétfőn az egyetemi bajnokság keretein belül. A mérkőzések hazai pályán, a TF E-termében zajlottak.

Elsőként a hölgyek léphettek pályára a DEAC csapata ellen, és immár tíz fős keretre kiegészülve mérhették össze tudásukat a harmadik fordulóban. Már az első percekben megszerezték a vezetést, melyet az egész mérkőzés folyamán magabiztosan meg is tartottak.

Lányaink bravúrosan hozták a tőlük megszokott magas színvonalat, hisz minden negyedben 20 pont fölött dobtak és minimum 10 pontos különbségekkel zártak. Ennek eredményeként diadalmas, 91-35 arányú győzelemmel végződött a Kozma Balázs és Molnár Tamás vezette mérkőzés.

• Boros Berta Panna 2 pont

Fiainkhoz a bajnokság harmadik fordulójában a DMSE látogatott el. A mérkőzés első negyede meggyőző TFSE fölénnyel zajlott, ám a második és harmadik negyed kiegyenlítettebb küzdelmet hozott, de továbbra is stabil vezetéssel a TFSE részéről.

Az utolsó negyedben kiemelkedő játékot láthattunk, a pontkülönbséget egyre növelve, igazi profi befejezést produkálva végül 64-48 arányú győzelemmel zárult a mérkőzés. A meccset Káré Gergő és Gruber Nikoletta Lilla vezette.