Férfi BLSZ II Labdarúgás

Döntetlen hazai környezetben!

Listavezető labdarúgócsapatunk hosszú sikerszériája némileg megtorpant ezen a hétvégén, miután a 4. helyen álló Közterület SK ellen hazai környezetben 2–2-es döntetlennel zártunk.

Az összecsapást jobban kezdték a vendégek. Villámgyorsan vezetést szereztek a 3. percben, amit a félidő közepéig meg is tudtak tartani. Béres Roland révén megérdemelten egalizáltunk, majd gőzerővel alakítottuk ki az újabb helyzeteket a szünetig, de az eredmény nem változott.

A második félidőre ismét TFSE fölény volt a jellemző, számos akció fűződött a mieink nevéhez, de gólra ezek közül csak egyet tudtunk váltatni. A 72. percben Kovács Gábor találatát követően már vezettünk, de a vendégek a véghajrában döntetlenre tudták menteni a találkozót.

TFSE – Közterület SK
2–2 (1–1)
Gólszerző: Béres, Kovács G.

Így 1 pont lett a jutalmunk, miközben a riválisok győzni tudtak és megközelítettek minket a tabellán. A következő fordulóban (04.23. 19:00) a 3. helyen álló BARCA EH-Szent István lesz az ellenfelünk hazai környezetben!