Kosárlabda Női ANB I Zöld Női NBI/B

Amatőr NBI körkép

1 jó és 1 rossz hír a hétvégi mérkőzéskről! Női ANBI Zöld csoportos kosarasaink a közvetlen előttük lévő Szegedi KE (7.) csapatát fogadták (04.10) hazai pályán. A pontgazdagnak nem igazán mondható párharcban végül a vendég egyesület diadalmaskodott.

Forrás: MKOSZ

A 2. és 4. negyedben ugyan jobbnak bizonyultunk, végül mégis a szegediek örülhettek. A szoros összecsapáson végül a 3. játékrész bizonyult döntőnek, ugyanis 10 ponttal maradtunk alul és ezt a hátrányt a végjátékban már nem sikerült ledolgozni. A lányok így maradnak a 8. helyen.

TFSE-MTK U23 Szegedi KE 38-46 (6-10, 12-8, 8-18, 12-10)

A Piros csoportban szereplő csapatunk magabiztosan nyert hazai pályán! Az alábbiakban az MTK beszámolóját olvashatjátok a 4. negyedben történtekről:

„A végjáték elején kicsit „elaludtak” a mieink, a soproni gárda gyorsan megfelezte a különbséget (56-46). Szerencsére erre jól reagáltak a lányok, Dömötör, Gróf és Burján is kosárral jelentkezett, így ismét megnyugtatóvá vált a vezetés (65-48). Az utolsó perceket – kontrollálva az előnyt – magabiztosan lehozta az MTK-TFSE, és 70-52-re győzött hazai pályán. A sikerrel csapatunk megerősítette hetedik helyét a tabellán.”

A teljes cikket az alábbi linken lehet megtekinteni: MTK-TFSE – Sportdarázs-SMAFC

MTK-TFSE – Sportdarázs-SMAFC 70-52 (27-14, 19-8, 9-13, 15-17)