Férfi Magyar Kupa Labdarúgás

Alulmaradtunk a kupában

Férfi nagypályás labdarúgócsapatunk a tegnapi nap folyamán játszotta első tétmérkőzését a márciusi kényszerleállás óta. A Magyar Kupa selejtezőjének második fordulójában az egy osztállyal magasabban fémjelzett UNIONE FC alakulata volt az ellenfelünk.

A kezdő sípszó 19:30-kor hangzott el, melyet egy részünkről ígéretes játékrész követett. Az első 45 percben négy nagy lehetőséget hagytunk ki, amit ellenfelünk a 36. percben megbüntetett – korábbi játékosunk – Keresztesi Botond révén. FÉLIDŐBEN: 0-1

A második játékrészben mentünk az eredmény után, de további két szerencsétlen gólt kaptunk a 67. és a 72. percben, saját helyzeteinket pedig nem tudtuk értékesíteni. Az előbbi gólt Kaszai Gábor, utóbbit Szabó Tibor szerezte, kialakítva így a 0-3-as VÉGEREMÉNYT. A találkozó tétjét mutatja, hogy Bartis László játékvezető 7 sárga lapot is kiosztott a 90 perc során.

A találkozó tanulsága nem hordoz magával különösebb megfejtést: Gólra kell váltani a helyzeteinket!

Jövőhéten indul a budapesti másodosztály szezonja, amire fiaink gőzerővel készülnek, és szeretnének ígéretesen nyitni.