Cheerleader

A szezon utolsó versenyén is remekeltek a cheerleaderek, Magyar Bajnoki címet ünnepelhettek!

Az V. Cheerstars Cheerleading Championship ezúttal Gyöngyösön került megrendezésre, ahol a TFSE cheerleaderei újfent bebizonyították, hogy kevés jobb csapat van náluk. A nemzetközi megmérettetésen 4 országból 145 versenyszámban 714 sportolót regisztráltak. A mieink 6 kategóriában indultak, ahol 5 érmet szereztek. A Babály testvérek „Sisters” névre hallgató duója továbbra is verhetetlen!

Fotó: Csűrös Balázs

Senior Coed Group Stunt Level 5 (Wee csapat)
Babály Virág
Gábor Enikő
Permizsák Maja
Regős Péter
3.helyezést értek el a 6 csapatos mezőnyben, hibátlan gyakorlattal (216,5 pont)

Senior All Girl Group Stunt Level 5 (HardCore)
Bánovics Dorottya
Gerstmár Veronika
Halácsi Csenge
Jánosi Dóra
2.helyezés (201 pont)

Senior All Girl Group Stunt Level 5 (LittleOnes)

Somorácz Dániel
2. helyezés, a versenyszezon legjobb gyakorlatát mutatták be, csak 11 ponttal lemaradva az első helyezettől.

Senior Jazz Double (Sisters)
Magyar Bajnokok, 1.hely, 229,5 ponttal

Senior Freestyle Pom Double (Blue Magic)
Jelencsik Adél
2.hely 217 ponttal, a 4 fős mezőnyben csak az ELTE párosa tudta megelőzni őket, akik idén Orlandóban a Világbajnokságon vettek részt.

Regős Péter vezetőedző nyilatkozata a hétvégéről: „Nagyon elégedett vagyok a sportolókkal, összeszedettek voltak és az egész versenyen érezhető volt rajtuk a „Cheer Spirit”. Jó volt hallani amikor talajra léptünk, hogy nem csak mi de már a nézők is kezdték velünk a „Let’s go TF let’s go” buzdítást. Szép eredményeket értünk el és már most készülünk a nyári fellépésekre és a következő verseny szezonra hogy még jobbak legyünk. Gratulálok mindenkinek az eredményekhez!”

Külön köszönet illeti a spottereket, Csűrös Balázst, Nagy Szabolcsot, illetve edzőnket Regős Pétert és szakosztályvezetőnket, Bajkor Fannit. Továbbá szintén köszönet illeti a szervezésért a DreamTeam Cheerleaderst és a Magyar Cheer Szövetségnet. Ezzel véget ért az idei versenyszezon, de a nyáron sem pihennek a srácok, ugyanis rengeteg felkérésük érkezik az ország minden pontjáról és ha szerencsétek van, akkor a fesztiválokon is összefuthattok majd velük!

Gratulálunk az érmekhez és Magyar Bajnoki címhez!