Férfi NBII Kézilabda

Vereség Szigetszentmiklóson

Férfi kézilabdacsapatunk továbbra is első győzelméért hajtott, ezúttal a Szigetszentmiklós csapata ellen próbált szerencsét a Györfi János vezette gárda.

A találkozó eleje nem túl ideálisan alakult számunkra. A kezdeti 2-3 gólos különbség még jól kezelhetőnek tűnt, azonban egy kiállítás következtében megnőtt a felek közti differencia. A hazaiak hét góllal is vezettek, de a szünetre ezt sikerült ötre redukálnunk. (17-12)

A fordulást követően közelebb tudtunk zárkózni, de a szigetszentmiklósiak voltak lépéselőnyben. Öt perccel a találkozó vége előtt Gyurcsovics Endrének köszönhetően egalizáltunk, így rendkívül szoros hajrá volt kilátásban. Ez végül be is igazolódott, a csapatok fej-fej mellett haladtak az utolsó másodpercekig, azonban fortuna most sem akarta a mi javunkat szolgálni, a hazaiak egy hétméteressel nyerték meg az összecsapást.

Végeredmény: Szigetszentmiklósi KSK U23 – TFSE 30-29 (17-12)
A mérkőzés eseménylistája itt érhető el.

Folytatás október 24-én vasárnap, hazai pályán a Dabas ellen. A találkozó 15:00-kor kezdődik.