Férfi NBI Futsal

Nem megérdemelt vereség

NBI-es férfi futsalosaink a közvetlen rivális Nyírgyulaj csapatával játszottak egy „6 pontos” mérkőzést a bajnokság hatodik fordulóban.

Kék-fehér csapatunk egyenrangú félnek bizonyult az első félidőben, a második játékrészben azonban balszerencsés együttállások sorozata miatt nagy arányú vereséget szenvedett. A fiúk összetartására és küzdésére ezúttal sem lehetett panasz, a sors ezen az estén mégsem pártfogolta a TFSE-t. A túloldalon ezzel szemben sokszor pattanásig feszült volt a légkör.

Vereségünk annak tudatában még fájóbb lehet, hogy játékunk precíznek és kellően gyorsnak mutatkozott már a kezdő sípszótól fogva. Kezdőcsapatunk több ígéretes szituációt dolgozott ki, mellettük pedig a cserékre sem lehetett panasz. Az első 20 perc alatt majdnem végig kezünkben volt az irányítás. A második játékrésztől kezdve a vendégeknél minden összejött, 0–0-ás félidő után 0–6 arányú győzelmet aratott a Nyírgyulaj.

TFSE-BeStrong – Nyírgyulaj FUTSAL 0-6 (0-0)