IMG_20190219_101240

A hetedik zsinórban

A férfi NB II. közép B csoportjának 25. fordulójában, itthon fogadtuk a BKG-VMG DSE (11) csapatát. A mérkőzés előtt mellettünk szólt a 6-os győzelmi sorozatunk és a szigetszentmiklósi csapat 5-ös vereségi szériája. Favoritként nem volt más opció számunkra, mint a győzelem.

Az erőviszonyok már az első negyed végén tisztán látszódtak, fiaink 25 pontot tudtak dobni, míg a csak BKG 16-ot. (25-16) Aki azt hitte volna, hogy „csak” ennyit tudunk, az nagyot tévedett, hisz a második játékrészben ismét 25-öt szórtunk… azonban most, csak 7 pont volt a válasz a másik oldalról.

A félidei állás: 50-23

A második félidőben-érthetően- kicsit elkényelmesedtek a srácok, hagyták a Szigetszentmiklósiakat is kosarazni. A harmadik negyedben csak 5-tel dobtunk többet, mint a vendégeink és az utolsót, jó házigazda révén, mondhatni odaajándékoztuk. DE a mérkőzés győztesei, így is mi lettünk, a végeredmény: 94-65 IDE.