IMG_20181015_142641_945

A dobogó már biztos…

A női NB I. piros csoportjának 22. fordulójában, az ELTE-BEAC Újbuda egyletét fogadtuk Katlanunkban.

Lányaink még mindig a tabella első helyén trónolnak, míg a BEAC „csak” az 5. Lányainktól nem vártunk el semmi extrát, csak játszanak úgy, ahogy eddig és nyerjenek.

Az első negyedben kiegyenlített párharcnak lehettünk szemtanúi, 14 pont itt, 14 ott. Azonban a következő játékrészben egy fokozattal feljebb kapcsoltak a csajok, eredményesebb támadások és hatásos védekezés jellemezte játékunkat.

Egál után, a félidőben 41-24-re mentünk.

Ezután a második félidőben, ismét a megszokott forgatókönyvet láthattuk. A TFSE magabiztosan uralta a mérkőzés, míg a BEAC próbálta játszani a játékát. Ám, részünkről a 16 labdaszerzés azt bizonyítja, hogy mi ezt nem nagyon hagytuk. A harmadik negyed végére már 24 pontos volt az előnyünk. (65-41) A negyedikben már csak bebiztosítottuk a győzelmünket.

A végeredmény: 84-51 IDE!

Gratulálunk a csajoknak!

Csak így tovább!

A hölgyek következő meccse, 18-án (csütörtökön) 18:45-kor, Pécs csapata ellen lesz. Igen, ők játszanak aznap először Katlanunkban, utánuk pedig a fiúk. Szóval gyertek szurkolni a lányoknak is!