IMG_4120.JPG

Oda-vissza

A férfi NB II. közép B-csoportjának 22-23. fordulójában, a BKGDSE Szigetszentmiklós(10.) csapatával mérkőztünk meg. Az első meccset itthon, az E-ben vívtuk meg, míg a másodikat a szigetszentmiklósiaknál.

Az első meccset viszonylag könnyen hozták a srácok. Végig a kezükben volt a mérkőzés, uralták a játékot. Volt néhány rövidzárlat, amikor a vendégek kicsit közelebb tudtak hozzánk férkőzni, de ezt is megfelelően tudtuk kezelni.

46-36-os félidei eredmény után a végeredmény, 89-68 IDE.

A második mérkőzésen nálunk volt a lélektani előny, a másik oldalon pedig a hazai pálya húzóereje. A srácokat egy pillanatra sem zavarta meg, hogy nem otthon játszottak. Ezt bizonyítja, hogy 30 pontot dobtak az első negyedben, míg a hazaiak csak 20-at. Ez a magabiztosság később sem tört meg. Az első félidőt 31-44-re hoztuk, aztán a második félidőben ugyanígy továbbmenetelve, 54-74-re legyőztük a hazai Szigetszentmiklóst!