56505454_320528018655653_5570728327016087552_n

Kötelező 2 pont

Március utolsó napján hazai környezetben lépett pályára férfi csapatunk a MAFC ellenében. Ellenfelünk a fordulót megelőzően a 11. helyen tanyázott, így nem lehetett kérdés a meccs kimenetele, be kell húzni a kötelezőt.

A srácok ennek megfelelően kezdték a mérkőzést és már 10 perce elteltével látszott, nincs nagyon kérdés, hogy ki nyeri a találkozót, ugyanis ekkor már 6 gólos 9:3-as vezetést mutatott az eredményjelző a mi javunkra. A félidőben már 19:13 volt ide, a 6 gólos különbség állandósult.

A második játékrészben a fiúk ott folytatták, ahol abbahagyták. Stabil támadás és jó védekezés. A 47. percre A MAFC viszont felzárkózott 3 gólra, de ekkor kiváló ritmusban érkezett időkérés Adorján Gábortól, és innentől visszaállt minden a helyére. A hátralévő 13 percet egy kellemes 10:5-re hoztuk, a lefújáskor 41:33 állt a kijelzőn, mely magabiztos sikert jelentett a gárdának.

Mindenki remek teljesítményt nyújtott aznap, külön kiemelendő Galbos Kristóf és Szabó Tamás, akik ketten együtt 17 gól tettek hozzá a 41-hez.

Továbbra is a tabella 6. helyén állunk a különbség a dobogóhoz képest nem változott, 4 pont választ el minket. A következő fordulóban április 6-án szombaton Budakalászra látogatunk, a jelenlegi 3. helyezett lát minket vendégül, kő kemény összecsapásra számíthatunk, remélhetőleg hasonló sikerrel, mint az elmúlt vasárnap.