IMG_20190402_003136

Ismét a régi úton

Március 29-én, pénteken, a női amatőr NB I. 20. fordulójában a PINKK SE (11.) látogatott hozzánk.

Éllovasként és a múltheti vereség után az elvárás adott volt, le kell győzni a PINKK-et.

A mérkőzés koránt sem volt lefutott, hisz az előző meccsen is bebizonyosodott, hogy a mi lányainkat is anya szülte és lehetnek nekik is rossz napjaik. Ám az már az első negyedben bebizonyosodott, hogy a csajoknak most nincs rossz napja. Az első dudaszóra már 13 pontos volt az előnyünk. A további negyedekben hasonló volt a játék képe, a TFSE bajnokhoz méltóan diadalmaskodott, míg a PINKK próbált helytállni. A félidei állás: 47-18. A második félidőben sem volt más a forgatókönyv, a hölgyek kitettek magukért és a hírnevükért, így a végeredmény egy 61 pontos GYŐZELEM! (90-29)

A mérkőzés legjobbja: Németh Alma 21 ponttal, 8 lepattanóval és 1 assziszttal.

A következő fordulóban a Tatabányai Kosárlabda Club fogad otthonába.