airnergy

Megvan az első!

Férfi futsal csapatunk megszerezte első győzelmét az NB II. Nyugati csoportjának felsőházában, ahol 20 arányban múlta felül ellenfelét, az Airnergy FC alakulatát.

Hétfő este egy mondhatni kötelező mérkőzésen estünk túl a rájátszás 3. fordulójában. Nem kezdtük jól a felsőház küzdelmeit, hiszen két vereség után vártuk ezt a találkozót, így az egész mérkőzés folyamán nyomás alatt játszottunk. Mindkét félidőben egy – egy találatig jutottunk. Az első játékrész 5. percében Kocsi Henrik talált az ellenfél kapujába, míg a mérkőzés 38. percében Horváth Szabolcs volt eredményes. Beállítva ezzel a 2-0-s végeredményt. Ha nyögvenyelősen is, de sikerült végre győztesen távoznunk a pályáról, ami jelen helyzetünkben most a legfontosabb volt a számunkra. Másik pozitívum, hogy nem kaptunk gólt, amit az előző találkozóinkon nem sikerült túl jó szerrel megakadályoznunk.

Megszerzett pontjainknak köszönhetően a tabella negyedik pozícióját foglaljuk el. A következő fordulóban a Maglódi TC vendégei leszünk.

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felsőház 3. forduló

2019.03.25. – 21:00  | Budapest, Fonyódi Antal Sportcsarnok

Játékvezető: Wittner József

Asszisztensek: Holczbauer Flórián, Szabó Dániel

TFSE                   2 – 0          AIRNERGY FC                                                        (1 – 0)