IMG_7088

A magabiztosság megtestesítői

A női amatőr NB I. piros csoportjának 17. fordulójában a 11.helyezett Nyíregyházi Kosársuli merészkedett katlanunkba. Az elvárás a szokásos volt, megnyerni a meccset és ezzel megtartani a 100%-os (!) mutatónkat.

A mérkőzés kimenetele várható volt, hisz a nyíregyházi csapat nem a legacélosabb egylet a ligában. Az első negyedben be is bizonyosodott, hogy a TFSE-én kívül itt más csapatnak nem terem babér. 28-8-nál jött az első “buzzer”. A következő játékrész se alakult máshogy, lányaink magabiztosan dobálták a kosarakat, a nyíregyháziak pedig próbáltak helytállni. A félidei állás 49-19. A második félidőben folytatódott a megszokott forgatókönyv, a csajok csak szórták a pontokat és a védelmükkel hatástalanították a legtöbb nyíregyházi támadást. A meccs kimenetele várható volt és elkerülhetetlen, TFSE-és hölgyeink 64 pontos különbséggel küldték haza a Nyíregyházi Kosársuli csapatát. A végeredmény 95-31 IDE!

A következő fordulóban a DEAC DSI otthonába látogat a team.