IMG_20190211_194425

Továbbra sincs ellenszer…

Kosaras lányaink a 14. fordulóban a szigetszentmiklósi BKG DSE csapatát fogadták, hazai pályán. Remek mérkőzésnek lehettek szemtanúi a kilátogatók, hisz az ellenfél most nem állt be „pofozó zsáknak”, küzdöttek, amíg bírták.  Az első negyedet 14-12-re nyertük. Ám a második negyedben, mintha kint sem lettünk volna a pályán, csak 6 pontot tudott dobni a csapatunk, míg a BKG 14-et. Ezzel a félidei állás: 20-24 volt oda.

A harmadik negyedben, lassan de biztosan elkezdtük ledolgozni hátrányunkat. 33-34-nél jött az utolsó előtti dudaszó. Az utolsó játékrészre a lányok összeszedték magukat és 24 pontot szórtak a Szigetszentmiklósnak és eközben csak 14 esett a másik oldalon.

Ezzel a hölgyek elvárásokhoz hűen, hozták a kötelezőt és 57-51-el küldték haza a szigetszentmiklósiakat.

A mérkőzés legjobbja Németh Alma lett 28 ponttal és 7 lepattanóval.

A lányokon semmi és senki nem tud kifogni, továbbra is keresik az ellenszerüket a bajnokságban… Ez a 14.(!) győzelem volt sorozatban.

Gratulálunk, és innen is hadd kívánjunk boldog születésnapot két játékosunknak, Vörösházi Jázminnak és Szeli Dorinának!