b33tf2

Folytatódott a B33 bajnokság a TF-en

b33tf1A TF amatőr B33 kosárlabda bajnokságának második fordulóját rendezték április 23-án, hétfőn este az E teremben. Az első körhöz hasonlóan számos technikás megoldásnak és izgalmas párharcnak lehettünk szemtanúi. A végig kiélezett küzdelemből ezúttal a Kelták csapata került ki győztesen, második lett a Kóter, a harmadik helyet a Harlem Buckets szerezte meg.

Már csak egy forduló van hátra a házi bajnokságból, melynek időpontja május 7. 21:30, E terem. Ekkor derül ki, hogy melyik csapat végez az összesített pontverseny élén, és így képviselheti a Testnevelési Egyetemet május 13-15. között a Nemzeti Közszolgálati Egyetem új sportkomplexumában megrendezésre kerülő Kosárlabda MEFOB Döntőn, a B33 szakág döntőjében.