rőpivspalota

Röplabda Női: Nagy győzelem a második meccsen

Első meccsen 3:0-ás vereséget szenvedett női röplabda csapatunk a Budaörsi DSE ellen idegenben. Ez azért is nehezítette meg lányaink dolgát, mert a párharc két győzelemig tart. A visszavágón így mindenképp nyerni kellett, ennek megfelelően a lányok hihetetlen nagyot küzdve, egy végletekig kiélezett meccsen diadalmaskodtak esélyesebbnek tartott ellenfelük ellen. Jó volt nézni, ahogy a lányok hittek magukban és egy percig sem vesztették szem elöl a célt, így sikerült a hazai szurkolók nagy örömére kiegyenlíteni a párharcot. Szerdán lesz a mindent eldöntő meccs, Budaörsön 18:00-tól.

Gyertek szurkolni a lányoknak, mivel ha ezt a meccset is sikerül megnyerniük biztosan kiharcolják az NBI-es tagságot jövőre is.

Női NB I Liga, negyeddöntő, 2. mérkőzés
TFSE – Budaörsi DSE 3:2 (-22, 23, -18, 13, 11)
Budapest, “D” Terem, V.: Szarka J., Mezei.

TFSE: Kolada 4, Poór 9, Villám Cs. 7, Zolnai 14, Imreh 14, Halli 20. Csere: Horváth R., Canelle (liberók), Dobó, Németh J., Zgyerka-Édes. Vezetőedző: Molnár István.

Budaörs: Kilyénfalvi 9, Szabó L. 5, Radomszki 12, Ostorházi 7, Vezsenyi 12, Szabó D. 5. Csere: Maurer (liberó), Juraszik 1, Szabó K. 4. Vezetőedző: Balogh István.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:5, 14:16, 19:21. II. játszma: 8:4, 16:14, 20:21. III. játszma: 6:8, 11:16, 17:21. IV. játszma: 8:6, 16:8, 21:13. V. játszma: 5:1, 10:6, 12:7.

A párharc állása: 1-1.